| Tipo lâmpada | LED |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Graphite |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 5W/10W |
| IP | IP57 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 300lm/500lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 3 groups of 7 rods in PMMA in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and tempered glass diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminium, double lacquering and polyester abutment
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º.
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º