| Fabricante | Lodes |
| Tipo lâmpada | LED |
| Corpo | Metal |
| Cores | Matte White, Champagne, Matte Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 10 W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 945lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | N/A |
Design – Ross Lovegrove
LED ceiling lamp.
Polished aluminum body.
Thermoplastic diffusers in shiny chrome.