| Fabricante | Lodes |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal |
| Cores | Matte White, Matte Black, Extra Matte Champagne, Terra |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 37W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K – 3000K |
| Fluxo luminoso | 6975lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com