| Fabricante | Vibia |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, Polycarbonate |
| Cores | Warm White, Black, Beige M1 |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polyethylene |
| Potência | 1 x LED 2,9 W 250 mA |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 451lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – Push, DALI-2, Casambi, ProtoPixel |
| Driver incluído | Yes |
Design – Ross Lovegrove
LED ceiling lamp.
Polished aluminum body.
Thermoplastic diffusers in shiny chrome.
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com