| Fabricante | Luceplan |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Steel |
| Cores | Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 39W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 2469lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com