| Fabricante | Flos |
| Tipo lâmpada | Halogen |
| Corpo | Aluminium, ABS |
| Cores | Grey Cable/Black Ring, Grey Cable/White Ring, Grey Cable/Grey Ring, Grey Cable/Gold Ring |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 16W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 712lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Estudi Ribaudí.
LED wall lamp.
Mono emission.
Available in 3 colours.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
Ideal for use in bathrooms.
IP44 degree of protection.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
IP44 degree of protection.
Design – Andrea Anastasio
LED wall lamp.
Marble diffuser
Wall lamp.
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall/ceiling lamp with switch included
For +info contact us for info@sullamp.com