| Fabricante | LZF |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Wood, Metal |
| Cores | Natural Cherry, Natural Beech, Natural White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 8W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 720lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Rechargeable LED table lamp.
Gravitational sensor that allows you to change the light tone by simply rotating the equipment.
Polycarbonate body.
Micro USB cable included.
Battery life: up to 180 hours of battery life.
Charging in 4 hours.