| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Glass, Steel, Aluminium, Silicon |
| Cores | Brass, Silver |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 6W/12W/18 |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 180lm/380lm/570lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Custom chrome and RAL finishes.
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays