| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Glass, Steel, Aluminium, Silicon |
| Cores | Brass,Silver |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 6W/12W/20W/30W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 180lm/380lm/570lm/920lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Dimensions:
H. 50 cm – Ø 35 cm – cable 500 cm
Dimensions:
H. 23 cm – Ø 35 cm – Cable 500 cm