| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Mouth-blown Crystal |
| Cores | Mint Grey, Clear, Smoke |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 20W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1600lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Dimensions:
H. 20 cm – Ø 27 cm – cable 200 cm
Design – Nahtrang Studio
LED pendant lamp with direct and indirect light.
Height adjustable.
Possibility of installing with light up or down.
Design – Nahtrang Studio
LED pendant lamp with direct and indirect light.
Height adjustable.
Possibility of installing with light up or down.