| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium die-casting powder-coated + glass lens |
| Cores | Deep Black, Anthracite, Pure White, Space Grey |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 12W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 350lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Custom chrome and RAL finishes.
Aluminium wall lamp.
Integrated transformer.
Satin tempered glass diffuser.