| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Deep Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 1,1W |
| IP | IP44 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 30lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º