| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Stainless Steel |
| Cores | Dark Grey, Corten, Sand Black, Sand White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 3W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 428lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Custom chrome and RAL finishes.
Exterior wall lamp in AISI 430 stainless steel without visible screws.
Polyester double-layer thermo-lacquering paint creating a barrier against atmospheric agents and UV rays, resistant to corrosion in saline environments
For +info contact us for info@sullamp.com