| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal, Acrylic |
| Cores | Gold |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Silicone |
| Potência | 25W/34W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 1200lm/1700lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Optional laser-cut signage
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.