| Tipo lâmpada | LED |
| Corpo | Aluminium, Mottled Rope |
| Cores | Rope |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 5W |
| IP | IP57 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 300lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Marc Sadler
Fiberglass outdoor lamp
Integrated LED 31W
Warm White Light Tint (2700K)