| Fabricante | Vibia |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Warm White, Black, Beige M1 |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 1 x LED STRIP 41,2 W 650 mA |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 5088lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – DALI-2 DBT, DALI-2, Casambi, ProtoPixel |
| Driver incluído | Yes |
Also available in a smaller size.
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com