| Fabricante | Marset |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, Metal, Wood |
| Cores | White, Brown, Rust Brown, Dark Iroko |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 6,3W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 590lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – TRIAC |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 7 PMMA rods in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º