| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Head: aluminium die-casting + safety glass Clear pole: stainless steel powder-coated |
| Cores | Anthracite, Cool Brown, Deep Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 6W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 220lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
Aluminium, double lacquering and polyester abutment
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º.
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection