| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Betão |
| Cores | Ivory, Antracite, Terracota |
| Opticas | 180º, 360º |
| Difusor | Vidro mate |
| Potência | 8W, 15W |
| CRI | 90 |
| IP | 65 |
| CCT | 2700K, 3000K |
| Fluxo luminoso | 876lm, 917lm |
| Controlo de fluxo | Sim |
| Tensão de entrada | 24V |
| Driver incluído | Não |
Candeeiro em betão com estaca incluida, funcionamento em 24V.
Driver não incluido.
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection