| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Concrete, Stainless Steel |
| Cores | Ivory, Dark Grey, Terracotta |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Glass |
| Potência | 10W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1364lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 3 groups of 7 rods in PMMA in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and tempered glass diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection