| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminio |
| Cores | Antracite, café, preto |
| Opticas | 360º |
| Difusor | Policarbonato transparente |
| Potência | 14W |
| CRI | 90 |
| IP | 65 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 1700lm |
| Controlo de fluxo | Não |
| Tensão de entrada | 220-240V |
| Driver incluído | Sim |
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 3 groups of 7 rods in PMMA in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 7 PMMA rods in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection