| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal, Aluminium, Silicone |
| Cores | White/Gold, White/Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 60W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 4400lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Optional laser-cut signage
Projector of very small dimensions.
Ideal for projecting specific areas without generating a visual invasion of the product, giving more emphasis to the lighting of the object.
Available in black or white.