| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Alumínio |
| Cores | Latão natural, Latão envelhecido |
| Opticas | 45º |
| Difusor | Policarbonato |
| Potência | 7W |
| CRI | 80 |
| IP | 65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 500lm |
| Tensão entrada | 24V |
| Driver incluído | Não |
Candeeiro pilar com estaca incluída, ideal para iluminação de caminhos ou areas de pequenos arbustos.
Funciona com driver 24V não incluído.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º