| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Iron, PMMA |
| Cores | White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 36W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000 K |
| Fluxo luminoso | 4000lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | N/A |
Optional laser-cut signage
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.