| Fabricante | BOVER |
| Tipo lâmpada | LED |
| Corpo | Aluminium, Wood, Polycarbonate |
| Cores | Oak Wood |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 4,2W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 475lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Available also in the colour White.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
Ideal for use in bathrooms.
IP44 degree of protection.
Wall/ceiling spotlight.
Possibility to change hue to 2700K/3000K or 4000K through switch installed in the projector itself.
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall lamp indirect light
For +info contact us for info@sullamp.com