| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, PMMA |
| Cores | Black, White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | PMMA |
| Potência | 27W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K – 3000K |
| Fluxo luminoso | 2100lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com
Ceiling lamp
Materials Aluminum, Metal
Colors White, Golden, Copper, Black
LED 1x17W 1700lm 2700K; Dimmable
Dimensions
base Ø 7×2.5 cm,
edge 9 cm
discs Ø 17 or 25 cm

For +info contact us for info@sullamp.com
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com