| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Gold, White, Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 40W/60W/80W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 3410lm/4920lm/6420lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.
Projector of very small dimensions.
Ideal for projecting specific areas without generating a visual invasion of the product, giving more emphasis to the lighting of the object.
Available in black or white.