| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, ABS |
| Cores | Anthracite |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 10W |
| IP | IP20 |
| CCT | 6500K |
| Fluxo luminoso | 650lm |
| Controlo de fluxo | Dimmed |
| Driver incluído | N/A |
Rechargeable LED table lamp.
Gravitational sensor that allows you to change the light tone by simply rotating the equipment.
Polycarbonate body.
Micro USB cable included.
Battery life: up to 180 hours of battery life.
Charging in 4 hours.
Design: Patricia Urquiola – Eliana Gerotto
White lacquered aluminium lamp.
Polymethylmethacrylate lampshade.
For +info contact us for info@sullamp.com