| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Concrete, Stainless Steel |
| Cores | Ivory, Dark Grey, Terracotta |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Frost Glass |
| Potência | 8,8W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1006lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Exterior wall lamp in AISI 430 stainless steel without visible screws.
Double lacquering paint and Polyester layer creating a barrier against atmospheric agents and UV rays, resistant to corrosion in saline environments.
For +info contact us for info@sullamp.com