| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium die-casting powder-coated + safety glass |
| Cores | Anthracite, Deep Black, Cool Brown |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 9W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 164lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 3 groups of 7 rods in PMMA in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection