| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Steel, Brass |
| Cores | Gold |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 10W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1000lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Design – Estudi⎨H⎬ac
Led wall lamp.
Angled diffuser cover.
Possibility of luminous flux control.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
Ideal for use in bathrooms.
IP44 degree of protection.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
IP44 degree of protection.
Wall lamp indirect light
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall/ceiling lamp with switch included
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall light
Materials Aluminium; Metal base
Colors : white/golden; white/copper; black/gold; black/copper; Golden/Copper
LED 1X17W 1590lm 2700K CRI80
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com