| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal |
| Cores | White Matt |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Glass |
| Potência | 12W/19W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1700lm/2850lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Available also in other versions.
Designer Pio e Tito Toso.
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com