| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Pressed Glass |
| Cores | Dark Pearl, Pearl, Smoke, Alabaster, Clear |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 1,2W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 100lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Available also in Anthracite mounting.
Dimensions:
H. 20 cm – Ø 27 cm – cable 200 cm
Design – Nahtrang Studio
LED pendant lamp with direct and indirect light.
Height adjustable.
Possibility of installing with light up or down.
Design – Nahtrang Studio
LED pendant lamp with direct and indirect light.
Height adjustable.
Possibility of installing with light up or down.