| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, PMMA, Iron |
| Cores | Black, White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 45W & 65W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K-3000K (Slide Switch) |
| Fluxo luminoso | 2800lm & 6000lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF / Casambi / Triac |
| Driver incluído | N/A |
For the Casambi or Triac versions, please contact.
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.
Projector of very small dimensions.
Ideal for projecting specific areas without generating a visual invasion of the product, giving more emphasis to the lighting of the object.
Available in black or white.