| Fabricante | Marset |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Rust Brown |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Blown Glass |
| Potência | 8W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 571lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – TRIAC |
| Driver incluído | Yes |
Available also in the colors Black and White.
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays