| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Sand White, Silver Coffee, Brushed Brown, Sand Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Acrylic |
| Potência | 20W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1549lm |
| Controlo de fluxo | TRIAC |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com