| Fabricante | Lodes |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal |
| Cores | Matte White, Matte Black, Coppery Bronze, Champagne |
| Opticas | N/A |
| Difusor | DFA Diffusor |
| Potência | 2× 16W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K – 3000K |
| Fluxo luminoso | 1750lm – 3500lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Design – Nahtrang Studio.
LED wall lamp.
Satin glass diffuser.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
IP44 degree of protection.
Wall/ceiling spotlight.
Possibility to change hue to 2700K/3000K or 4000K through switch installed in the projector itself.
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall lamp.
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall/ceiling lamp with switch included
For +info contact us for info@sullamp.com