| Tipo lâmpada | LED |
| Corpo | Aluminium, PMMA |
| Cores | White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 7W |
| IP | IP54 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 770lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.