| Tipo lâmpada | N/A |
| Corpo | Metal |
| Cores | Clear |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 30W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 3050lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Estudi Ribaudí.
LED wall lamp.
Mono emission.
Available in 3 colours.
Design – Andrea Anastasio
LED wall lamp.
Marble diffuser
Design – Ferrucio Laviani
LED wall lamp.
Light shade: Warm white (2700K).
Tilting wall lamp that can be oriented to any position.
It has a button in the central part allowing you to adjust the light intensity to 25, 50 or 100%.
Two built-in 2A/5VDC USB chargers.
For +info contact us for info@sullamp.com