| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Head: aluminium die-casting + safety glass Clear pole: stainless steel powder-coated |
| Cores | Anthracite, Cool Brown, Deep Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 8W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 559lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Nahtrang Studio.
LED floor lamp.
Possibility of external use.
Design- Marco Acerbis
Aluminium floor lamp.
Double lacquering paint and Polyester layer creating a barrier against atmospheric agents and UV rays, resistant to corrosion in saline environments.
For +info contact us for info@sullamp.com
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.