| Fabricante | LZF |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Mesh |
| Cores | White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Acrylic |
| Potência | 14,5W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 810lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – 0-10V |
| Driver incluído | Yes |
Design – Enzo Catellani
LED pendant lamp.
Light tint 2700K.
Light flow control.