| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | PVC, Iron |
| Cores | White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 36W & 55W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 2748lm & 4197lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF / Casambi / Dali |
| Driver incluído | N/A |
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.
Projector of very small dimensions.
Ideal for projecting specific areas without generating a visual invasion of the product, giving more emphasis to the lighting of the object.
Available in black or white.