| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | PMMA, Metal, Aluminium |
| Cores | Greige, Carmine |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 32W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2850K |
| Fluxo luminoso | 3930lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Design- Marco Acerbis
Aluminium floor lamp.
Double lacquering paint and Polyester layer creating a barrier against atmospheric agents and UV rays, resistant to corrosion in saline environments.
For +info contact us for info@sullamp.com
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Marc Sadler
Fiberglass outdoor lamp
Integrated LED 31W
Warm White Light Tint (2700K)