| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal |
| Cores | Black, White, Brushed Brass |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 14W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 1500lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Enzo Catellani
LED pendant lamp.
Light tint 2700K.
Light flow control.