| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Stainless Steel |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 1x1W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 130lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Available also in bigger sizes.
Design – Nahtrang Studio.
LED floor lamp.
Possibility of external use.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.