| Tipo lâmpada | led |
| Corpo | Latão |
| Cores | Latão natural, Latão envelhecido |
| Opticas | 45º |
| Difusor | Policarbonato |
| Potência | 7W |
| CRI | 80 |
| IP | 65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 500lm |
| Tensão entrada | 24V |
| Driver incluído | Não |
Candeeiro pilar com estaca incluída, ideal para iluminação de caminhos ou areas de pequenos arbustos.
Funciona com driver 24V não incluído.
Outdoor LED lamp.
Diffuse light emission.
The light is diffused through 7 PMMA rods in a diffuse manner.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection