| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium die-casting powder-coated + glass lens; Spike: stainless steel powder-coated |
| Cores | Anthracite, Deep Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 15W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 834lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design- Marco Acerbis
Aluminium floor lamp.
Double lacquering paint and Polyester layer creating a barrier against atmospheric agents and UV rays, resistant to corrosion in saline environments.
For +info contact us for info@sullamp.com