| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Polycarbonate, Silicone, Stainless Steel |
| Cores | Black, White,Dark Grey, Light Grey, Green, Terracota |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 5W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 600lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminium ceiling lamp.
Integrated transformer
Diffuser in silk-screened tempered glass.
Aluminium ceiling lamp.
Integrated transformer.
Diffuser in silk-screened tempered glass.
Aluminium ceiling lamp.
Integrated transformer.
Diffuser in silk-screened tempered glass.
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays
Polycarbonate Wall Lamp
Integrated transformer
Polycarbonate diffuser with triple stabilization against UV rays