| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Sand White, Sand Black, Silver Coffee, Brushed Brown |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 10,5W/8W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 751lm/592lm |
| Controlo de fluxo | Triac |
| Driver incluído | Yes |
LED projector.
Ideal for surface applications where some light intensity is required.
Available in black or white.