| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Metal, Glass |
| Cores | Dark Amber White, Crystal White, Burned Earth White, Old Green White |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 13W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 2000lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Designer Oriano Favaretto.
Optional laser-cut signage
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com